Movies
Ratings
24
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0