Titles you rated
SnowdenRated ★ 4.0
High TensionRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Eye in the SkyRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0