Movies
Ratings
184
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0