Titles you rated
SKY CastleRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
Tales of the BizarreRated ★ 1.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Sweden LaundryRated ★ 0.5
My FamilyRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0