Titles you rated
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0