Series
Ratings
24
NavilleraRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.5