Movies
Ratings
408
Inside MenRated ★ 4.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 3.5
Unlocking SherlockRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
Waltz with BashirRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0