Titles you rated
DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 4.0- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5