Movies
Ratings
319
ParasiteRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
DuneRated ★ 0.5
In the Tall GrassRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 1.5
Pay It ForwardRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 1.5
Rough NightRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
#AliveRated ★ 0.5