Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 2.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
On AirRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Thank YouRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
MonstarRated ★ 1.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0