Movies
Ratings
247
MoonlightRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
The Chinese FeastRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0