Movies
Ratings
25
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0