Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
August RushRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Name of the RoseRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.5
Rough PlayRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0