Movies
Ratings
201
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
In Love and the WarRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
FootlooseRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0