Movies
Ratings
71
Dancing QueenRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0