Series
Ratings
813
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Hidden SingerRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 4.5- Gourmet Road Season 2Rated ★ 4.0
Shin AtashinchiRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0