Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0