Titles you rated
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
HeartbeatsRated ★ 1.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
RoundersRated ★ 4.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 2.0
Be Kind RewindRated ★ 4.0
SplashRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 2.0
Tropic ThunderRated ★ 4.0