Movies
Ratings
111
MadagascarRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0