Movies
Ratings
98
A Dirty CarnivalRated ★ 1.5
FateRated ★ 1.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 0.5
PunchRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
CrashRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0