Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 1.5
SicarioRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0