Movies
Ratings
702
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
WarcraftRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 0.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 1.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 1.0