Titles you rated
My NameRated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 0.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 0.5
DexterRated ★ 4.5
MineRated ★ 1.0
Sisyphus : the mythRated ★ 0.5
Lovestruck in the CityRated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Nothing But ThirtyRated ★ 0.5
Stranger Season 2Rated ★ 0.5
MindhunterRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 0.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
LIFERated ★ 2.5