Titles you rated
KikujiroRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
Three Colors: RedRated ★ 3.0
Painted FireRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 1.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
HayatRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.0