Titles you rated
SandglassRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 5.0- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0