Movies
Ratings
240
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
John WickRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.0