Titles you rated
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 4.0
Rambo IIIRated ★ 2.0
A Few Good MenRated ★ 3.0
WindtalkersRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0