Movies
Ratings
729
Ajin: Demi-HumanRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The DealRated ★ 3.5
Remember YouRated ★ 3.5
Queen of WalkingRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 4.5
MisbehaviorRated ★ 3.5
Because I Love YouRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.0