Series
Ratings
15
Why Women KillRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0