Series
Ratings
31
It's NightRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 1.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 1.0
CelebrityRated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 1.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Resident Evil: Infinite DarknessRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
Killing EveRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5