Movies
Ratings
20
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0