Series
Ratings
271
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Motel CaliforniaRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 2.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Witch's DinerRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5