Movies
Ratings
34
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
George of the JungleRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 1.0
Speed RacerRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0