Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0