Titles you rated
The Blue LagoonRated ★ 4.5
RoboCop 3Rated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
The Transporter RefueledRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5- A BatRated ★ 4.5
Mr. HongRated ★ 3.5- TelepataRated ★ 4.0
The CommuterRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Saw XRated ★ 4.5
Beauty WaterRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
Man of WillRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.5