Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.0