Movies
Ratings
26
PinocchioRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0