Titles you rated
Real SteelRated ★ 4.0
The PacifierRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
War HorseRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0