Movies
Ratings
50
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0