Series
Ratings
126
365 Days to the WeddingRated ★ 4.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 5.0
CODE: The Price of WishesRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 5.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 5.0
Night DoctorRated ★ 5.0
First Penguin!Rated ★ 4.0
Secrets in the LatticeRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Love will begin when Money endRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0- Meitantei Stay HomesRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 3.0