Titles you rated
New OrderRated ★ 2.5- HeroRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
GyeongjuRated ★ 2.0