Movies
Ratings
48
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0