Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 0.5
A Melody to RememberRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
KillersRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 3.0