Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Palace: The Lock Heart JadeRated ★ 4.0
Beauty's Rival in PalaceRated ★ 3.5- My Fair Princess IIIRated ★ 0.5
SignalRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0