Movies
Ratings
501
Fatal FrameRated ★ 0.5
Knock KnockRated ★ 1.0- 28 Months LaterRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
The RuinsRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 1.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 1.5
InsidiousRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
A History of ViolenceRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Daytime DrinkingRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 4.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.5
- All Bark No BiteRated ★ 4.0