Titles you rated
PapillonRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5- Neko no shukaiRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0