Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0