Titles you rated
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
WantedRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0