Movies
Ratings
210
La La LandRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Things to ComeRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0