Titles you rated
Don't BreatheRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0